Witaj...

Mam na imię Alicja. Pomagam kreatorom wizerunku zmotywować ich do działania i uczę ich jak lepiej zarabiać na swojej pasji. Jestem mentorem aspirujących osobistych stylistek, autorką i szkoleniowcem. Moje zawodowe motto brzmi: ,,Pracuj mądrzej, a nie ciężej!".

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu: może chciałabyś zostać osobistą stylistką, a może jesteś wizażystką i chciałabyś zacząć prowadzić kursy online, niezależnie od tego, czego potrzebujesz, jestem tu po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twój cel.  Moją misją jest pomóc Tobie, abyś urosła w jeszcze większe skrzydła! Wiedz, że jest tu na ziemi ktoś, kto w Ciebie wierzy. Każdy Twój najmniejszy sukces, to mój powód do świętowania.

Witaj w moim świecie!

Moja historia

 

Już jako mała dziewczynka lubiłam wyciągać ubrania z szafy mojej mamy i tworzyć z nich oryginalne stylizacje. Pamiętam moją pierwszą podróż do Paryża w wieku 12 lat, kiedy zafascynowały mnie witryny sklepowe z pięknymi kolorowymi ubraniami od francuskich projektantów. Ulice wcale nie odbiegały od tego widoku: mnogość stylów i odwaga w wyrażaniu siebie u Francuzów było czymś, czego nigdy nie zapomnę. Dla dziewczynki z niedużego miasta było to dużym przeżyciem- to był moment, kiedy po raz pierwszy zainteresowałam się świadomie modą.

Jestem dyplomowaną osobistą stylistką i kolorystką od 2011 roku.  W 2013 roku uzyskałam międzynarodowy certyfikat jako doradca wizerunku. Z wykształcenia marketingowcem. Ukończyłam Psychologię w Biznesie oraz Marketing i Komunikację Społeczną na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Mam doświadczenie z klientami indywidualnymi i firmami w Polsce, Irlandii i Szwecji. Przeszkoliłam z dziedziny wizerunku już grubo ponad tysiąc kobiet. W 2014 roku przeprowadziłam swoje pierwsze zagraniczne szkolenie dla kadry pracowniczej i zarządzającej w hotelu Himmelsby Hotel w Mankop w Szwecji uzyskując świetne referencje. Wiosną 2015 zostałam zatrudniona jako personal shopper w jednej z kaliskich galerii handlowych. Jesienią 2015 ukazała się moja pierwsza książka, poradnik pt. ,,Piękna każdego dnia.365wskazówek stylistki”. Lada moment ukaże się moja druga książka pt. ,,Osobista stylistka. Zawód przyszłości”.

Wierzę w ciągły rozwój, dlatego nieustannie się dokształcam i poszerzam swoją wiedzę na wielu płaszczyznach. Podejmując ze mną współpracę gwarantuję Ci moje wsparcie, bezpieczeństwo oraz wiedzę na najwyższym,światowym poziomie.

Moim celem jest, aby zmotywować Cię do działania oraz nauczyć Cię jak dobrze zarabiać na swojej pasji!

Prywatnie łączę rolę żony, mamy (Nadia urodzona w 2015, Tymoteusz urodzony w 2013, trzecie w drodze!) oraz pasjo-przedsiębiorcy. Uwielbiam podróżować, kocham włoskie jedzenie, a odprężam się przy amerykańskich serialach kryminalnych.

 

Mój flagowy, 9-miesięczny program biznesowy online dla kreatorów wizerunku STYLING&BUSINESS ACADEMY

Dołącz do naszej społeczności!

Jesteś kreatorem wizerunku (stylistką,wizażystką)? A może to pozostaje póki co tylko w sferze marzeń? Zapraszam Cię serdecznie do mojej grupy ,,Stylowy Biznes", w której czeka Cię porządna dawka motywacji, inspiracji i fachowej wiedzy. I to za darmo. Wskakuj, czekamy na Ciebie !

Napisz do nas...

... a ja lub mój TEAM odpiszemy do Ciebie

w przeciągu 24 h.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, godzina nie gra roli.

 

Wiedz, że wiadomość od Ciebie sprawi nam radość!

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko

© Copyright 2018 Art Style Alicja Bogdan 2018 I Regulamin Polityka Prywatności