Ala-1345-2 kopia.jpg

Moja historia

wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Założyłam swoją pierwszą działalność w wieku 23 lat będąc jeszcze na studiach. Mój ówczesny biznes zrodził się z mojej miłości do mody i pasji do pomagania kobietom w odkryciu ich unikalnego stylu. Zostałam osobistą stylistką.

Kiedy urodziłam swoje pierwsze dziecko niektórzy życzyli mi koniec kariery, ale pojawienie się dziecka wzbudziło we mnie nowe pokłady miłości i siły. Zdecydowałam, że chcę żeby mi się udało- dla mojego synka. Kiedy Tymoteusz miał rok- pojechałam poprowadzić swoje pierwsze zagraniczne szkolenie w Szwecji. Zaczęły się zgłaszać klientki z innych miast. Moja kariera stylistki nabrała tempa.

Kiedy pracowałam z klientkami w Irlandii dostałam telefon od jednej z galerii handlowych czy nie chciałabym być personal shopperem na ich usługach. W tamtym czasie taka praca była dla mnie spełnieniem marzeń. Zgodziłam się! Chwilę później byłam już na bilbordach w całym mieście.

Niebawem zaszłam w drugą ciążę, która na początku okazała się problematyczna i musiałam zrezygnować z pracy w galerii. Zdecydowałam się zamienić ten trudny moment w coś dobrego. Zaczęłam pisać swoją pierwszą książkę pt. „Piękna każdego dnia. 365 wskazówek stylistki”, którą udało mi się wydać w 9 miesiącu ciąży.

Kolejny sukces, który zaowocował nieodkrytymi wcześniej możliwościami. Kiedy moja córka miała 2 miesiące rozpoczęłam po Polsce turnee spotkań autorskich i warsztatów. To był moment kiedy po raz pierwszy poczułam się zmęczona i wypalona…

CV7A4759.jpg

Stwierdziłam, że nie chcę tak dalej pracować i funkcjonować, że tak się po prostu nie da, jeśli wartością jest dla Ciebie rodzina. Podjęłam decyzję o przeniesieniu części działalności do Internetu. Długo z tym zwlekałam, ponieważ nie uważałam się za osobę techniczną. Lubiłam sklepy internetowe, portale społecznościowe typu Facebook czy Pinterest, ale prowadzenie usług czy szkoleń przez Internet było dla mnie “czarną magią”. Nie poddałam się. Zatrudniłam na 3 miesiące coacha,który pomógł mi przejść przez ten cały proces zmiany. Kolejno zainwestowałam w międzynarodową roczną szkołę biznesu online u jednej z guru biznesów internetowych. Chciałam robić to najlepiej jak potrafię. Wciąż jeszcze pracowałam stacjonarnie, ale równolegle rozpoczęłam pracę online. W ciągu pierwszych 6 miesięcy zarobiłam dodatkowo ok. 20 tys na usługach prowadzonych internetowo. To był mój pierwszy sukces w biznesie online.

Jako, że mój biznes usługowy wciąż się rozwijał i zaczęłam coraz częściej wyjeżdżać do pracy z klientkami VIP znów nadszedł moment, kiedy poczułam się kolejny raz wypalona. Po raz kolejny usiedliśmy z mężem, aby zastanowić się co jest dla nas najważniejsze. Podjęłam decyzję, chyba jedną z najważniejszych, która wywołała największy szok w moim otoczeniu: zdecydowałam się prowadzić szkolenia 100% online.

Odkryłam, że na tamtym etapie mojego życia była to moja największa pasja i zdecydowałam się podążyć za głosem serca ( ale i równocześnie rozumu!). Wróciłam do korzeni (skończyłam Psychologię Biznesu i Marketing). Założyłam Akademię Biznesu dla kobiet i to była najlepsza decyzja zawodowa w 2017 roku.

W między czasie urodził się nasz trzeci dzidziuś- córeczka Natalia, która chcąc nie chcąc wprowadziła kolejne zmiany do naszego życia.

CV7A4796.jpg

Obecnie jestem szczęśliwa i spełniona. Pracuję z domu. Pomagam kobietom mieć więcej klientów i zarabiać więcej, aby miały czas dla swoich dzieci i mogły zapewnić im godne życie i lepszą przyszłość.

Moim celem jest, aby zmotywować Cię do działania oraz nauczyć jak możesz lepiej zarabiać na swojej pasji. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim zyciu (może nie chcesz wracać na etat po macierzyńskim albo chcesz rozwinąć swoją firmę w taki sposób, aby częściej podróżować ze swoją rodziną, a może po prostu chciałabyś robić to co kochasz) i niezależnie od tego czego potrzebujesz jestem tu po to, aby pomóc osiągnąć Ci Twój cel.

Mocno w Ciebie wierzę i nie mogę się doczekać naszej współpracy.

Alicja